Sėjamosios

MARIA

Prikabinama sėjamoji Maria - grūdų bei rapso sėjai su trašų įterpimu. Diskai pritaikyti sėti į mažai sudirbtą dirvą.
Maria sėjamoji - sukurta sėti į mažai ar netolygiai įdirbtą žemę. Galima sėti tiesiai iš po diskinio skutiko, standi spyruoklė ir itin tvirtas laikiklis didelia jėga spaudžia diską į žemę. Užtikrinamas tolygus sėklos įterpimas net ir dirbant ant molingų kalvų ar itin akmenuotoje dirvoje. Tinka sėti javam, žirniams, rapsui, žolei ir t.t. 

 
Sėjamoji gaminama su trąšų įterpimu ir be jų. Trąša įterpiama per tuos pačius diskus.

327.jpg

marias.jpeg

.Dvigubas išsėjimo diskas puikiai tiks dirbti dirvoje, kurioje liko daug ražienų, jo konstrukcija leidžia lengvai smigti net į stipriai suslėgtą dirvą.

Normos reguliavimo prietaisas yra užpildytas tepalu, jame nėra sausų, greitai dylančių detalių, todėl preciziškai tikslus sėklos normos reguliavimas išlieka net ir po ilgų darbo valandų. 

SezioneCambio3camme.jpg

328.jpg

Tiek trąšų, tiek ir sėklos dozavimo elementas yra pagamintas iš nerudyjančio plieno.

Sėjamoji gali būti ir prikabinama, todėl galima dirbti ir su mažesnės galios traktoriumi, jo pernelyg neapkraunant.

mariatrailed.png

finishing.png

 

Gaspardo savo sėjamąsias dažo elektroforezės būdu. Tai pažangiausias pasaulyje dažymo būdas šiuo metu neturintis konkurentų. Pagrindinis tokios technologijos tikslas – apsaugoti metalą nuo korozijos, išlaikyti apsauginę dangą ir spalvą nepakitusią ilgą laiką. Šis metodas taip pat leidžia nudažyti sunkiai prieinamas vietas, kaip vamzdžių vidus ir pan.

Elektroforezė – tai dažymo būdas, kai dažomoji detalė panardinama ir dalelės (dažai) juda elektriniame lauke link elektrinio polio (dažomo metalo). Prieš dažymą atliekami parengiamieji procesai, tam kad nuriebalinti ir nuvalyti dažomąjį paviršių. Viso proceso metu detalė nardinama į 12 skirtingų vonių, kol pasiekiamas galutinis produktas.