Sėjamosios

CORONA

Kombinuota sėjamoji skirta sėti į įvairios būklės dirvą: tradicinio paruošimo, mažai įdirbtą dirvą ir tiesioginiam sėjimui. Užtikrinamas geras dirvos įdirbimas, stabilus sėklos įterpimas ir didelis darbinis greitis. Dar geresnis efektyvumas pasiekiamas dėl didelio bunkerio: 3500l.

 CORONA -  tai kombinuotoji sėjamoji su diskiniu skutiku skirta sėti visomis sąlygomis: į standartiškai paruoštą dirvą, mažai sudirbtą bei tiesioginiam sėjimui. Užtikrinamas geras dirvos įdirbimas, stabilus sėklos įterpimas ir didelis darbinis greitis. Mašina gaminama 6 metrų pločio hidrauliškai sulankstoma, 4 metrų hidrauliškai sulankstoma arba fiksuoto rėmo bei 3 metrų fiksuoto rėmo. Stabilumas, laiko ir kuro sąnaudų taupymasbei didelis našumas - tai esminės šios sėjamosios savybės.

Corona turi labai didelį 3500 litrų bunkerį. tai leidžia dirbti ilgai, nereikia dažnai užpilinėti.

CORONAhighproductivity2.jpg

021.jpeg

Reguliuojamo aukščio prikabinimo sija leidžia optimaliausiai prisikabinti prie bet kokio traktoriaus maksimaliai išnaudojant jo galią mašinos tempimui.

Didelio diametro darbiniai diskai, siekia net 510mm. Galima rinktis bet kokios rūšies diskus: standartinius 9 dantų, smulkesniais dantimis ar lygaus paviršiaus.

018.jpeg019.jpeg020.jpeg

022.jpeg

Mašina turi dvi eilesįdirbimo diskų. Jų gylis reguliuojamas hidrauliškai. Itin aukšta prošvaistė, siekianti nrt 817mm, sumažina užsikišimo riziką dirbant sunkiomis sąlygomis. Ypač aktualu dirbant dirvoje su daug likusių augalų likučių.

Kiekvienas diskas turi atskirą laikiklį. Tai leidžia tolygiau išdirbti dirvą. Kitu atveju kai du diskai laikosi ant vieno laikiklio, vienam diskui sutikus kliūtį, pasikelia ir antrasis.

corona1.png

Tyreroller.jpg

Iš padangų sudaryto galinio volo diametras daugiau nei metras (1076mm), bene didžiausias rinkoje 405/70-20. Padangos nėra vienoje eilėje, jos prasidengia po 200mm, taip jos savaime išsivalo ir jų tarpai niekada neprisikemša purvo.

Sėklos dozatorius sudarytas iš penkių sekcijų spirale išdėstytų kišenėlių. Tai leidžiatolygiau dozuoti sėklą, net ir labai stipriai sumažėjus greičiui, lyginant su dozatoriais turinčiais tik vieną ar dvi sekcijas.

023.jpeg

corona2.png

Išsėjimo disko laikiklis veikia lygiagretainio principu, kopijuodamas dirvą jis kartu su ratuku stamenai kyla į viršų. Nors ši sistema ir brangesnė nei amortizacija su guma, bet tokiubūdu kokybiškiau užspaudžiama sėkla dirvoje.

Dvi eilės išsėjimo diskų išdėstytos net 575mm atstumu, todėl daug rečiau užsikiša. Abi eilės išsėjimo diskų sumontuotos ant atskirų rėmų. Tai reiškia, kad abiejų eilių laikikliai yra vienidi ilgio, todėl vienodai sąveikauja su dirva. 

MOR0264.JPG

025.jpeg

Užspaudimo ratukai (geltoni), pagaminti iš poliretano, kuris yra labai minkštas ir nuolatos lankstosi, todėl prie jo nekimba žemės. jis išlieka švarus net ir dirbant šlapioje dirvoje.

Transporte mašina nevažiuoja ant visovolo kaip daugelis kitų sėjamųjų, važiuojama ant kraštinių ratų. Taip transportavimas tampa daug stabilesnis ir šiek tiek minkštesnis.

corona3.png