Šakų smulkintuvai

BX92R (3800 Eur)

Šis prie traktoriaus kabinamas mėgėjiškas šakų smulkintuvas gali smulkinti iki 25cm skersmens šakas ar krūmus. Įrenginys puikiai tiks smulkinti krūmus iš melioracijos griovių bei pakelių, šakas iš jūsų sodo ar miško.
FMH BX92R

Šakų smulkintuvas BX92R puikiai tiks Jūsų aplinkos ar miško tvarkymo darbams. Šis įrenginys gali smulkinti iki 25cm skersmens šakas iš Jūsų sodo, krūmus iš pakelių ar melioracinių griovių ar medieną iš miško.

Hidraulinis reguliuojamo greičio šakų įtraukimas palengvina ir pagreitina darbą. Šiame smulkintuve naudojamas dviejų aktyvių volelių įtraukimas užtikrina, kad net ir nelygios šakos bus įtraukiamos ir susmulkinamos be papildomų pastangų.

Didelės masės rotorius užtikrina sklandų darbą. Ant rotoriaus montuojami keturi apverčiami smulkinimo peiliai, už jų esančios papildomos lopetėlės leidžia išgauti vienodesnio dydžio susmulkintos medienos gabalėlius ir sulaužo smulkias šakeles.

Norint pasiekti maksimalų šio įrenginio našumą rekomenduojame jį kabinti prie 60-100 ag traktoriaus.

FMH įrenginiai tai puikus pasirinkimas ieškantiems geriausio kainos ir kokybės santykio.

Žemiau pateikiame vaizdo įrašą demonstruojantį darbą su BX62R šakų smulkintuvu, smulkiname prieš 2 savaites iškirstus krūmus.