Rulonavimo plėvelės

AeroWrap Ultra, balta

AeroWrap Ultra baltos spalvos rulonavimo plėvelė naudojama šienainiui, cukrinių runkelių išspaudoms bei kitiems pašarams. Tai daugiasluoksnė plėvelė gaminama iš kokybiškiausių rinkoje žaliavų (LLDPE) naudojant "blow" (pūtimo) technologiją. AeroWrap rulonavimo plėvelė pasižymi dideliu atsparumu mechaniniam poveikiui ir plyšimui, naudojama dviguba klijų technologija puikiai suklijuoja plėvelės sluoksnius ir neleidžia prasiskverbti orui.

AeroWrap Ultra tai 20 mikronų storio vyniojimo plėvelė  gaminama iš kokybiškiausių rinkoje medžiagų - LLDPE naudojant pažangiausią "BLOW" (pūtimo) technologiją.

 Ši rulonavimo plėvelė yra daugiasluoksnė ir sumažinto storio (20µm), labai stipri ir atspari mechaniniam poveikiui bei pradūrimams. Plėvelės savybės pritaikomos pagal vietinį klimatą todėl ši rulonavimo plėvelė išsaugo puikios kokybės silosą ar šienainį iki dviejų metų. Dėl savo gerų savybių AeroWrap Ultra rulonavimo plėvelės sulaukė vartotojų pripažinimo tokiose šalyse kaip Panama, Brazilija, Airija, Vokietija, Australija ir kt. 

Dėl 20% sumažinto storio šis produktas yra lengvesnis nei standartinė rulonavimo plėvelė, tačiau storio sumažinimas nepablogina plėvelės savybių dėl naujausių technologijų naudojamų šio produkto gamybai. Kadangi AeroWrap Ultra gaminama tik iš kokybiškiausių žaliavų, ši rulonavimo plėvelė yra labai lanksti ir tampri (pailgėjimas iki 80%). Plėvelė puikiai padengia ritinį, o dviguba klijų technologija idealiai suklijuoja šios plėvelės sluoksnius. Taip sumažinamas oro prasiskverbimas ir ilgiau išsaugomas kokybiškas silosas ar šienainis. Pirmasis klijų sluoksnis aktyvuojamas vyniojant ritinį (vidinė plėvelės dalis yra ištepta klijais), antrasis aktyvuojasi kai ritinį apšviečia saulė.

AeroWrap Ultra rulonavimo plėvelės video demonstracija

Daugiau vaizdo įrašų rasite čia: AeroWrap vaizdo įrašai