Purkštuvai

POMPEO 42

POMPEO 42 – prikabinamas purkštuvas su 4450l talpa ir iki 32m pločio sijomis. Optimalus pasirinkimas didesniems ūkiams kuriems reikalingas patikimas purkštuvas. Ypač efektyvi sijų pakaba, ašies amortizacija bei amortizuojantis prikabinimas suteikia POMPEO 42 išskirtinį stabilumą, o tai reiškia didelį darbo greitį ir gerus rezultatus.

Amotizuojanti ašis

Amortizuojanti ašis (papildomai) – užtikrina didžiausią sauguma transporte bei stabilumą lauke.

Amotizuojantis prikabinimas 

1.jpg   Amortizuojantis prikabinimas – standartinė įranga šiam purkštuvui, sumažinanti smūgiavimą, siekiant išvengti rėmo įtrūkimų tiek transporte, tiek ir dirbant.

 

Visos pagrindinės operacijos valdomos centriniu bloku

central panel  Kairėje pusėje stovi valdymo blokas pagrindinėms purkštuvo funkcijoms valdyti: įsiurbimo vožtuvui, filtrui, papildomoms talpoms ir dhemikalų maišymo bakeliui. Centralizuotas valdymas padidina komfortiškumą bei užtikrina saugumą purkštuvo paruošimo bei valymo operacijoms.  

Valymo įrenginys

 purkst2 Valymo įrenginys palengvina visas operacijas pasibaigus darbui laukuose. Pilnas komplektas turi 2 besisukančius purkštukus pagrindinės talpos valymui iš vidaus (standartas) ir aukšto spaudimo pistoletą išoriniam talpos bei sijų plovimui (papildomai). Kai dėl kokių nors prižasčių, purškimas vidury darbo yra nutraukiamas ir mes norime praskalauti sistemą, DEVIOKIT įrenginys leidžia tai padryti išvengiant bet kokio produkto praskiedimui pusiau pilnoje talpoje.  

 

 Sijos su papildomu oro srautu (papildomai)
44.JPG   Systema leidžia dirbti net ir esant dideliam vėjui(20-28 km/h). Torbulencija, sklaidydama lašelius bei judindama lapus, padeda nupurkšti apačioje esančią augmenija bei lapus, kas įprastai nevisuomet pavyksta. Žinant tai, galima sutaupyti sumažinant produkto kiekį. Taip pat, galima sumažintį ir vandens kiekį hektarui, bei su vienu užpylimu nupurkšti daugiau.

Yra galimybė reguliuoti oro srautą nuo 0 iki 115 km/h, taip prisitaikant prie darbo sąlygų.

 Sijų amortizacija
 5.jpg Visų tipų sijoms yra montuojamas hidro-pneumatinis amortizatorius sumažinantis dirvos nelygumų pasekmes.  

Chemikalų išmaišymo bakelis
 6.jpg  Chemikalų išmaišymo-paėmimo bakelis su kanistru išplovimu leidžia saugiai paruošti produktą išvengiant nuostolių, nes jo visiškai nebepasilieka taroje.