Priekiniai mulčeriai

ARIETE

[ 2,3 - 3,1m ] Profesionalus priekyje kabinamas, labai pralaidaus išmetimo mulčeris. Labai didelė prošvaistė leidžia smulkinti aukštą žolę dideliu greičiu. Net ir ganėtinai dideli akmenys nesiekia aukštai esančio rotoriaus.

ARIETE-  tai profesionalus mulčeris su itin didele prošvaiste. Puikiai susidoroja su aukšta žole, paliktomis šiaudų pradalgėmis. Labai didelio našumo, todėl idealus didelių plotų priežiūrai.

Turi savo atskirą apšvietimo sistemą. Labai patogu naudoti su vairuojamais ratais. Tada tiek galulaukėse, tiek apvaziuojant įvairias kliūtis nereikia mašinos kelti į viršų, kadangi ji važiuoja ant ratų. Pjovimo aukštis reguliuojasi perstatant ratų aukštį, todėl galinis volas tampa nebereikalingas. Nesant galinio volo, žolės išmetimo plotas dar labiau padidėja, tuo padidinant našuma. Be to, mažiau užlaikomi į pjovimo kamerą papuolę akmenys. 

Gaminant šį mulčerį, kaip ir visą MASCHIO produkciją, visi virinimo darbai atliekami roboto, tuo užtikrinant kad siūlė visur yra vienoda ir pašalinant bet kokią broko tikimybę. Rotorius yra elektroniškai subalansuotas, o jį suka itin patvariu dantytų diržų eilė. Naudojami aukštos kokybės guoliai.

Maschio Gaspardo - tai didžiausias žemės ūkio technikos gamintojas italijoje, turintis moderniausias gamybos linijas ir galintis pasiūlyti vienus kokybiškiausių įrenginių pasaulyje.