Priekiniai mulčeriai

BELLA

[ 1,35 - 2,1m ] Universalus mulčeris, kabinamas ir priekyje, ir gale. Tvirtas mulčeris, pritaikytas dirbti sunkiomis sąlygomis. Pajėgus smulkinti tiek žolę ir kitą augmeniją iki 6cm storio.

BELLA- tai universalus mulčeris, kurį galima kabinti ir prie priekio, ir prie galo.

Labai didelį patvarumą priduoda dvigubas mašinos rėmas. Jo dėka mašina tampa ypatingai kieta, nesideformuoja, nesilanksto, o pakelti akmenys atsitrankė į šį dvigubą rėmą padaro minimalios žalos lyginant su mašinomis turinčiomis tik viengubą rėmą. Dvi eilės atmušimo peilių garantuoja optimalią smulkinimo kokybę net ir sudėtingomis sąlygomis.

Mašinos prikabinimas nėra fiksuotas, t.y. galima reguliuoti jos išsikišimą į traktoriaus šona. Rankinis arba hidraulinis reguliavimas.

Gaminant šį mulčerį, kaip ir visą MASCHIO produkciją, visi virinimo darbai atliekami roboto, tuo užtikrinant kad siūlė visur yra vienoda ir pašalinant bet kokią broko tikimybę. Rotorius yra elektroniškai subalansuotas, o jį suka itin patvariu dantytų diržų eilė. Naudojami aukštos kokybės guoliai.

Maschio Gaspardo - tai didžiausias žemės ūkio technikos gamintojas italijoje, turintis moderniausias gamybos linijas ir galintis pasiūlyti vienus kokybiškiausių įrenginių pasaulyje.