Traktoriai LANDINI

7 serija

Landini 7 serija tai galingiausias ir moderniausias šio gamintojo traktorius, puikiai tinkantis dideliems ūkiams. Šio modelio Landini traktoriuose naudojamas Stage TIER 4/TIER 4 FINAL 6-ių cilindrų turbo variklis iki 212 AG. Nauja Landini “Robosix“ 24 pavarų transmisija bei Master Class kabina atitinka net pačių reikliausių vartotojų reikalavimus.

7-os serijos traktorius sukurtas ir pritaikytas patenkinti klientų poreikius vis didėjančioje žemės ūkio konkurencijoje. Sujungus žemas eksplotacijos išlaidas, maksimalų komfortą, patikimumą ir puikius darbo rezultatus - 7-os serijos traktorius pilnai atitinka didelių ūkių poreikius. Šis traktoriaus yra 5-ių modelių su naujausiais Stage TIER 4/TIER 4 FINAL 6-ių cilindrų turbo varikliais, ir 3-ių modėlių su 4-ių cilindrų turbo varikliais. Varikliai turi 24 vožtuvus ir „Common-rail“  elektroninę aukšto slėgio įpurškimo sistemą kuri duoda puikų  sukimo momentą ir yra lanksčiai taikoma.  Dėka galingo variklio, 7-os serijos traktorius yra idealus patiems sunkiausiems darbams atlikti.

Naujai sukurta “Robosix“ transmisija turi 24 pavaras bei elektro-hidraulinę reversavimo sistemą. Pavaros suskirstytos į 6 elektroniškai perjungiamus diapozonus, kurių kiekvienas turi po 4 automatiškai persijunginėjančias pavaras. Dėka tvirto plieninio rėmo, variklis 7-os serijos traktoriuje mažiau vibruoja, sukelia mažiau triukšmo tuo užtikrindamas nepriekaištingą vairavimo komfortą.

Priekinė pakaba ir darbinis velenas taip pat galimi tam, kad būtų įmanoma atlikti įvairiapuses operacijas.

Master Class kabina atitinka pačių reikliausių vartotojų reikalavimus, siūlo neprilygstamą matomumą iš visų pusių, taip padidindama saugumą ir patogumą. Dirbant su 7-os serijos traktoriumi nėra galimybės pavargti, net ir dirbant visą dieną