Traktoriai LANDINI

4 serija

4 serija tai mažesnės ir vidutinės galios traktoriai esantys galios diapozone nuo 65 iki 107AG. Puikiai tinka šienavimo, žemės dirbimo darbuose bei darbui su frontaliniu krautuvu. Traktorius turi du skirtingus variklius: Deutz 2,9l Tier4, Deutz 3,6l Tier4i

     4 serijos traktorius papildė Landini gamą lengvesniu ir galingu traktoriumi kuris atneša daugiau produktyvumo ir universalumo į mūsų laukus. Šis modelis galimas ir su kabina, ir be jos, todėl puikiai tinka įvairaus pobudžio darbuose. Dėl puikaus matomumo ir manevringumo, traktorius puikiai tinka darbui su frontaliniu krautuvu, pašarų ruošime, bei užtikrina komfortą ir saugumą transporte.

     Šeši šio traktoriaus modeliai varomi Deutz keturių cilindrų varikliais su oro aušintuvu ir Common Rail įpurškimo sistema. Modeliai 4-095, 4-100 ir 4-110 turi 3,6l Tier4i variklį, tuo tarpu 4-070, 4-080 ir 4-090 - 2,9lTier4 variklį.

     Visiems šiems modeliams sukuta visiškai nauja greičių dėžė, kuri 40km/h greitį pasiekia prie ekonomiškų apsukų. Kaip papildomi pasirinkimai galimas ir elektrohidraulinis reversas, papildomas elektroninis greitintuvas (Hi), sankabos išjungimo mygtukas bei elektrohidraulinis darbinio veleno valdymas.