Herbicidai

Stomp

Sisteminio veikimo dirvinis herbicidas, skirtas naikinti trumpaamžes dviskiltes ir vienaskiltes piktžoles.

Stomp CS

Sisteminio veikimo dirvinis herbicidas, skirtas naikinti trumpaamžes dviskiltes ir vienaskiltes piktžoles kukurūzuose, žirniuose ir žirnių-javų mišiniuose, pupose bei vasariniuose kviečiuose, miežiuose su varpinių žolių, raudonųjų ir baltųjų dobilų, liucernos įsėliu, raudonųjų ir baltųjų dobilų, licernos ir varpinių žolių pasėliuose ir sėkliniuose pasėliuose sėjos metais, bulvėse, svogūnuose, česnakuose, auginamuose iš sėklų ir ropučių, poruose auginamuose iš sėklų, morkose ir šakninėse petražolėse bei gūžiniuose kopūstuose.

Veiklioji medžiaga: pendimetalinas 455 g/l (38,72 %)

Pavidalas: kapsulinė suspensija                      

Poveikis piktžolėms:

Stomp CS yra dirvinis herbicidas. Dygstančios piktžolės įsisavina jį per šaknis. Purškiant po sudygimo, jis veikia daugiau per lapus. Stomp CS dirvoje veiksmingas išlieka labai ilgai, todėl jis sunaikina ir vėliau dygstančias piktžoles.

Labai jautrios piktžolės: vienmetės miglės, kibiuosius lipikus, akles, notreles, ramunes, daržines žliūges, dirvines nemiršėles, veronikas, našlaites, baltąsias balandas, trikertes žvagines, rūgtis

Rekomendacijos:

  • Stomp CS geriausiai naikina piktžoles nuo jų sudygimo iki 2 lapelių tarpsnio, silpniau sunaikina gerai įsišaknijusias senesnes piktžoles ir nenaikina daugiamečių piktžolių.

  • Venkite patekimo ant gretimai/kaimynystėje augančių augalų. Nenaudokite užmirkusiuose dirvose ir dirvose, linkusiose užmirkti.

  • Akmenuotose ir sunkiose dirvose yra augalų pažeidimo rizika, ypač, kai po herbicido panaudojimo užeina smarkus lietus.

  • Rekomenduojama norma 0,88 - 4,35 l/ha.

Tirpalo kiekis: Tirpalo kiekis 200-400 l/ha

Pakuotė: 1 l.

Sandėliavimas: Laikyti produktą originalioje, sandariai uždarytoje gamyklinėje pakuotėje, toliau nuo šilumos šaltinių, elektros prietaisų, tiesioginių saulės spindulių. Laikyti gerai vėdinamoje patalpoje, atskirai nuo maisto, gėrimų, gyvulių pašaro, vaikams ir pašaliniams asmenims nepasiekamoje vietoje. Tinka naudoti 2 metus, laikant uždaroje gamintojo pakuotėje.