Herbicidai

Fenix

Kontaktinis, difenilo eterio herbicidas, naikinantis vienmetes dviskiltes ir kai kurias vienaskiltes piktžoles.

Fenix

Kontaktinis, difenilo eterio herbicidas, naikinantis vienmetes dviskiltes ir kai kurias vienaskiltes piktžoles bulvėse, morkose, lapinėse ir šakninėse petražolėse, svogūnuose (sodinamuose iš ropelių), pastarnokuose, česnakuose, žirniuose, pupose, kmynuose, krapuose, saulėgrąžose, spygliuočių medžių medelynuose, gluosninių šeimos augaluose.

Veiklioji medžiaga: aklonifenas 600 g/l (50%)

Pavidalas: koncentruota suspensija.                       

Poveikis piktžolėms:

FENIX gali būti naudojamas prieš sudygstant ir sudygus augalams. Herbicidas efektyviausias, kai piktžolės yra jaunos, skilčialapių tarpsnyje. Molio ir smėlio dirvožemiuose gali būti naudojamas prieš sudygstant ir sudygus, o organiniuose dirvožemiuose rekomenduojama naudoti tik sudygus augalams.

Rekomendacijos:

  • Jei FENIX naudojamas pupose, žirniuose, saulėgrąžose vėliau nei 1 savaitė iki augalų sudygimo, o aplinkos sąlygos yra nepalankios (daug drėgmės, žema temperatūra), tai gali pažeisti pasėlius.

  • Herbicido nuplovimas nuo nelygaus dirvos paviršiaus į žemesnes vietas, gali skatinti veikliosios medžiagos kaupimąsi, todėl tai gali pažeisti žemesnėse vietose augančius augalus.

  • Herbicidas gali pažeisti dygstančius rapsus, miežius, salotas, runkelius, agurkus, todėl ypatingai saugoti, kad tirpalo dulksna nepatektų ant šalia augančių augalų.

  • Rekomenduojama norma 2,5 - 3,0 l/ha.

Tirpalo kiekis: Tirpalo kiekis 200-300 l/ha

Pakuotė: 5 l.

Sandėliavimas: Laikyti produktą originalioje, sandariai uždarytoje gamyklinėje pakuotėje, toliau nuo šilumos šaltinių, elektros prietaisų, tiesioginių saulės spindulių. Laikyti gerai vėdinamoje patalpoje, atskirai nuo maisto, gėrimų, gyvulių pašaro, vaikams ir pašaliniams asmenims nepasiekamoje vietoje. Tinka naudoti 2 metus, laikant uždaroje gamintojo pakuotėje.