Fungicidai

Efilor

Apsauginis ir sisteminis fungicidas žieminių bei vasarinių rapsų apsaugai nuo grybinių ligų.

Efilor

Efilor - apsauginis ir sisteminis fungicidas žieminių bei vasarinių rapsų apsaugai nuo grybinių ligų.

Veikliosios medžiagos: boskalidas133 g/l (12,0 %) metkonazolas 60 g/l (5,4 %)

Pavidalas: koncentruota suspensija          

Poveikis ligoms:

Efilor tai naujas produktas, sudarytas iš dviejų veiklių medžiagų, boskalido ir metkonazolo. Boskalidas  yra  sisteminio  ir  translaminarinio  veikimo,  todėl,  patekęs  į  augalo  lapus,  juda akropetaliai bei translaminariai, t.y. prasiskverbia iš vienos lapo pusės į kitą. Dėl šio poveikio apsaugomos net ir neapipurkštos augalo dalys. Veiklioji medžiaga rapsuose naudojama apsaugai  nuo  labiausiai  plintančių  ligų:  baltojo  puvinio,  fomozės ir juodosios dėmėtligės. Metkonazolas yra plataus veikimo veiklioji medžiaga, turinti apsauginį ir gydomąjį poveikį nuo tokių ligų rapsuose, kaip: juodoji dėmėtligė, baltasis puvinys, netikroji miltligė, fomozė ir pilkasis kekerinis puvinys

Rekomendacijos:

  • Pavojus, kad gali atsirasti atsparumas šiam fungicidui apibūdinamas kaip žemas ir vidutinis. Efilor naudokite profilaktiškai, tik pagal rekomendacijas pateiktas etiketėje, integruotoje augalų apsaugos programoje, derindami purškimus su fungicidais turinčiais kitokį veikimo būdą.

  • Siekiant apsaugoti bites apdulkintojas, purkšdami Efilor, kai rapsai žydi pavasarį ir/arba kai rudenį žydi svėrės ir garstukai, nemaišykite jo su insekticidais, kenksmingais bitėms.

  • Augalų apsaugos produktų nenaudoti, kai oro temperatūra yra aukštesnė nei 25º C arba vėjo greitis yra didesnis nei 3 m/s.

  • Rekomenduojama norma 0,7 - 1,0 l/ha.

Tirpalo kiekis: Tirpalo kiekis 200-400 l/ha

Pakuotė: 5 l.

Sandėliavimas: Laikyti produktą originalioje, sandariai uždarytoje gamyklinėje pakuotėje, toliau nuo šilumos šaltinių, elektros prietaisų, tiesioginių saulės spindulių. Laikyti gerai vėdinamoje patalpoje, atskirai nuo maisto, gėrimų, gyvulių pašaro, vaikams ir pašaliniams asmenims nepasiekamoje vietoje. Tinka naudoti 2 metus, laikant uždaroje gamintojo pakuotėje.