Paskutinės naujienos

2017 gegužės mėn. 3 d.

Reikalingas technikos vadybininkas Pilviškiuose

2017 balandžio mėn. 7 d.

Agrovizija 2017

2017 sausio mėn. 23 d.

Siūlome darbą vadybininkui

2016 balandžio mėn. 25 d.

Perkame salyklinius miežius

2016 balandžio mėn. 21 d.

ANFISCO trąšos

2015 liepos mėn. 13 d.

Medžio pjuvenų briketai

2014 birželio mėn. 4 d.

DR GREEN Naujos kokybės trąšos!

2012 liepos mėn. 3 d.

Agrovizijoje 2012

2012 balandžio mėn. 2 d.

Parodoje "Ką pasėsi ...2012"

2012 kovo mėn. 11 d.

Humatinės "Green OK" trąšos


Paskutiniai straipsniai

2013 sausio mėn. 1 d.

Landini traktoriai

2012 gruodžio mėn. 29 d.

Humusinės medžiagos ir jų reikšmė

2011 spalio mėn. 20 d.

GRŪDŲ KOKYBĖS RODIKLIŲ REIKALAVIMAI

Naujienos

2012 balandžio mėn. 2 d.

Parodoje "Ką pasėsi ...2012"

Parodos "Ką pasėsi ...2012" lankytojai ir dalyviai galėjo ne tik susipažinti, bet ir įsigyti pagal naujausius ir pažangiausius mokslo tyrimus bei aukštąsias technologijas sukurtų efektyvių ir kokybiškų huminių trąšų. Šio aukštos kokybės koncentruotų huminių medžiagų pagrindu sukurtos organinės trąšos pritaikytos tiek profesionaliam naudojimui įvairių žemės ūkio augalų tręšimui per lapus, sėklų beicavimui, tiek mėgėjiškam naudojimui soduose, daržuose, dekoratyvinių augalų bei gėlių priežiūrai.

Panašūs produktai žinomi jau senokai, bet šiandien Latvijos mokslininkų gaminami produktai yra gerokai aukštesnės kokybės. Šiuolaikiniai gamybos metodai leidžia pagerinti huminių trąšų biologinį aktyvumą. Šios trąšos išskirtinės dar ir tuo, kad yra ne tik labai veiksmingos, bet jas galimą drąsiai naudoti kartu su mineralinėmis trąšomis ir augalų apsaugos priemonėmis.

Pasak Latvijos Huminių medžiagų instituto vadovo dr. Olego Kukainio, pačios svarbiausios ir išskirtinės "Humate Green OK" savybės tai, jog jas naudojant gerokai padidėja augalų produktyvumas, padidėja galutinių produktų maistinė vertė, pagerėja vaisių, uogų skonis. Šios trąšos sumažina likutinį paesticidų ir nitratų kiekį galutiniame produkte. Naudojant "Green OK" trąšas stiprėja augalų imuninė sistema, todėl jie tampa atsparesni nepalankiems aplinkos veiksniams. Nežiūrint to, kad"Humate Green OK" koncentrate huminių medžiagų nėra labai daug - 20 g/l, tokios koncentracijos užtenka pagerinti sėklų daigumą, suaktyvinti šaknų sistemos formavimąsi bei pačių augalų vystimąsi įvairiais augimo tarpsniais. Į  dažnai užduodamą klausimą, ar siūlomos naudoti nedidelės preparato dozės tikrai efektyvios? O.Kukainis atsako, kad, - "Šiuo atveju preparato naudojimą galima prilyginti homeopatinam gydymui, kurio pagrindas ir yra ypač mažų veikliosis medžiagos dozių naudojimas dideliam efektui gauti."

Esminis "Humate Gren OK" skirtumas nuo kitų panašių produktų yra tai, jog jis gaminamas ne iš rusvųjų anglių, o iš ypač smulkiai apdorotų durpių. Tokiu būdu gaunamas didžiausias paviršius, iš kurio paimamaos naudingiausios medžiagos ir naudojimui pateikiamos tirpalo pavidalu.

Parodoje -Ka pasesi 2012